Unua paĝo
Nia teamo
Kontaktoj
Pri ni

    ĉefpaĝo


Competitie voorjaar 2016 Nederlandse Tafeltennisbond Afdeling Gelre

Elŝuti 72.56 Kb.

Competitie voorjaar 2016 Nederlandse Tafeltennisbond Afdeling Gelre




Dato01.12.2017
Grandeco72.56 Kb.

Elŝuti 72.56 Kb.





Competitie voorjaar 2016





Nederlandse Tafeltennisbond

Afdeling Gelre    

Telefoonnummers en bondsnummers
Senioren:


Leden telefoon mobiel bondsnr. E-mail
Team 1

Wim Liefrink 0485-512835 06-40545953 3203966 wim.liefrink@home.nl

Marco Smeets 0485-512258 06-38595691 3289328 marcosmeets86@hotmail.com

Bart Reintjes 06-10400107 3289310 reintjesbart@home.nl

Ger Rutten 0485-517395 1884847 ger.rutten@home.nl

Team 2

Frans de Koning 0485-573735 06-20548128 2150144 fransdekoning@gmail.com

Wim Voss 06-50697708 3976543 wim.voss@ciber.com

Jörgen v Vorsselen 06-52590927 2734100 jorgenvanvorsselen2011@hotmail.com

Paul Smit 0485-577005 3373761 paul-juderika@planet.nl
Team 3

Twan Dohmen 0485-317349 3053604 twandohmen@home.nl

Albert Noij 0485-515366 3417264 albertnoy@home.nl

Bert Willems 0485-513773 06-20511786 3526047 bert54willems@home.nl

Samuel Smit 0485-577005 3895551  samuel.puma@hotmail.com

Rooster zaaldienst


Vrijdag 5 februari team 1 3 teams

Vrijdag 4 maart team 2 3 teams

Vrijdag 11 maart team 1 3 teams

Vrijdag 1 april team 2 3 teams

Vrijdag 8 april team 3 3 teams
Telefoonnummers en adressen van verenigingen
Algemeen:

Trainer jeugd Bert Willems 0485-513773


Bureau Zevenaar Gerard Welling Postbus 2043  6900 CA  Zevenaar

0316-524694 gelre06@chello.nl            

Competitieleider Andre scheen

06 – 225 70 709 a.scheen@chello.nl                              

Eigen zaal:
Team                     Wedstrijd adres          Tel zaal   
SMASH (G)  "DE RATEL"      Willemboyeweg 137 Gennep     06-10400107

(Bart R.)



Zaal tegenstanders:  
Team                     Wedstrijd adres                                 Tel zaal   

Herpen ‘t Slotje Schoolstraat 2 Herpen 06-23532826

Taflan Sporthal”de Wis” Dominicanenstraat 25 Langenboom 0486-431800

GTTC                 Zaal “GTTC”     Atelierweg 1 Groesbeek       024-3977055

Cevelum              “ ’t zaaltje"    Havikshorst 24 Cuyk               06-12341793

Revanche ”de Piramide” Bossestraat 6-A Schaijk 0486-463222

DNW “Ons Huis” Kerklaantje 17 Nederasselt 024-6221604

Oni "sportpark"   Suikerbergseweg 10 Wijchen 024-6415220 

Revanche ”de Piramide” Bossestraat 6-A Schaijk 0486-463222

Hatac ”de Stappert” Beerseweg 2 Haps 0485-321050

Mitac Café “Royal” Kerkstraat 35-37 Mill 0485-452417

SENIOREN 3e klasse Poule F SMASH 1
28101 vry 05 feb 20:00 HERPEN 4 - REVANCHE 1 -

28102 vry 05 feb 20:00 SMASH 1 - GTTC 3 -

28103 vry 05 feb 20:00 TAFLAN 2 - CEVELUM 5 -
28104 vry 12 feb 20:00 CEVELUM 5 - HERPEN 4 -

28105 maa 22 feb 20:00 REVANCHE 1 - SMASH 1 -

28106 vry 12 feb 20:00 GTTC 3 - TAFLAN 2 -
28107 vry 19 feb 20:00 HERPEN 4 - SMASH 1 -

28108 vry 19 feb 20:00 TAFLAN 2 - REVANCHE 1 -

28109 vry 19 feb 20:00 GTTC 3 - CEVELUM 5 -
28110 vry 04 maa 20:00 TAFLAN 2 - HERPEN 4 -

28111 maa 29 feb 20:00 REVANCHE 1 - GTTC 3 -

28112 vry 04 maa 20:00 SMASH 1 - CEVELUM 5 -
28113 vry 11 maa 20:00 HERPEN 4 - GTTC 3 -

28114 vry 11 maa 20:00 CEVELUM 5 - REVANCHE 1 -

28115 vry 11 maa 20:00 SMASH 1 - TAFLAN 2 -
28116 maa 21 maa 20:00 REVANCHE 1 - HERPEN 4 -

28117 vry 25 maa 20:00 GTTC 3 - SMASH 1 -

28118 vry 25 maa 20:00 CEVELUM 5 - TAFLAN 2 -
28119 vry 01 apr 20:00 HERPEN 4 - CEVELUM 5 -

28120 vry 01 apr 20:00 SMASH 1 - REVANCHE 1 -

28121 vry 01 apr 20:00 TAFLAN 2 - GTTC 3 -
28122 vry 08 apr 20:00 SMASH 1 - HERPEN 4 -

28123 maa 04 apr 20:00 REVANCHE 1 - TAFLAN 2 -

28124 vry 08 apr 20:00 CEVELUM 5 - GTTC 3 -
28125 vry 15 apr 20:00 HERPEN 4  - TAFLAN 2 -

28126 vry 15 apr 20:00 GTTC 3 - REVANCHE 1 -

28127 vry 15 apr 20:00 CEVELUM 5 - SMASH 1 -
28128 vry 22 apr 20:00 GTTC 3 - HERPEN 4 -

28129 maa 18 apr 20:00 REVANCHE 1 - CEVELUM 5 -

28130 vry 22 apr 20:00 TAFLAN 2 - SMASH 1 -
---------------------------------------------------------------------------

Team            | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 |Tot |

---------------------------------------------------------------------------



CEVELUM 5   |  |  |  |   |  |  |  |   |   | | |

HERPEN 4 |  |  |  |   |  |  |  |   |   | | |

SMASH 1     |  |  |  |   |  |  |  |   |   | | |

TAFLAN 2 |  |  |  |   |  |  |  |   |   | | |

REVANCHE 1 |  |  |  |   |  |  |  |   |   | | |

GTTC 3 |  |  |  |   |  |  |  |   |   | | |

---------------------------------------------------------------------------

---------------------------------------------------------------------------



Naam           | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | % |

---------------------------------------------------------------------------



Wim L.   |  |  |  |   |  |  |  |   |   | | |

Marco     |  |  |  |   |  |  |  |   |   | | |

Bart   |  |  |  |   |  |  |  |   |   | | |

Ger |  |  |  |   |  |  |  |   |   | | |

Invaller |  |  |  |   |  |    |  |   |   | | |

---------------------------------------------------------------------------

SENIOREN 5e klasse Poule F SMASH 2
46101 don 04 feb 20:00 ONI 7 - REVANCHE 3 -

46102 vry 05 feb 20:00 SMASH 2 - DNW 3 -

46103 din 23 feb 20:00 HERPEN 7 - HATAC 1 -
46104 vry 12 feb 20:00 HATAC 1 - ONI 7 -

46105 maa 22 feb 20:00 REVANCHE 3 - SMASH 2 -

46106 don 11 feb 20:00 DNW 3 - HERPEN 7 -
46107 don 18 feb 20:00 ONI 7 - SMASH 2 -

46108 din 16 feb 20:00 HERPEN 7 - REVANCHE 3 -

46109 don 18 feb 20:00 DNW 3 - HATAC 1 -
46110 din 01 maa 20:00 HERPEN 7 - ONI 7 -

46111 maa 29 feb 20:00 REVANCHE 3 - DNW 3 -

46112 vry 04 maa 20:00 SMASH 2 - HATAC 1 -
46113 don 10 maa 20:00 ONI 7 - DNW 3 -

46114 vry 11 maa 20:00 HATAC 1 - REVANCHE 3 -

46115 vry 11 maa 20:00 SMASH 2 - HERPEN 7 -
46116 maa 21 maa 20:00 REVANCHE 3 - ONI 7 -

46117 don 24 maa 20:00 DNW 3 - SMASH 2 -

46118 vry 25 maa 20:00 HATAC 1 - HERPEN 7 -
46119 don 31 maa 20:00 ONI 7 - HATAC 1 -

46120 vry 01 apr 20:00 SMASH 2 - REVANCHE 3 -

46121 din 29 maa 20:00 HERPEN 7 - DNW 3 -
46122 vry 08 apr 20:00 SMASH 2 - ONI 7 -

46123 maa 04 apr 20:00 REVANCHE 3 - HERPEN 7 -

46124 vry 08 apr 20:00 HATAC 1 - DNW 3 -
46125 don 14 apr 20:00 ONI 7  - HERPEN 7 -

46126 don 14 apr 20:00 DNW 3 - REVANCHE 3 -

46127 vry 15 apr 20:00 HATAC 1 - SMASH 2 -
46128 don 21 apr 20:00 DNW 3 - ONI 7 -

46129 maa 18 apr 20:00 REVANCHE 3 - HATAC 1 -

46130 din 19 apr 20:00 HERPEN 7 - SMASH 2 -
---------------------------------------------------------------------------

Team            | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 |Tot |

---------------------------------------------------------------------------



HATAC 1 |  |  |  |   |  |  |  |   |   | | |

ONI 7 |  |  |  |   |  |  |  |   |   | | |

SMASH 2 |  |  |  |   |  |  |  |   |   | | |

HERPEN 7 |  |  |  |   |  |  |  |   |   | | |

REVANCHE 3 |  |  |  |   |  |  |  |   |   | | |

DNW 3 |  |  |  |   |  |  |  |   |   | | |

---------------------------------------------------------------------------

---------------------------------------------------------------------------



Naam           | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | % |

---------------------------------------------------------------------------



Frans   |  |  |  |   |  |  |  |   |   | | |

Wim V.     |  |  |  |   |  |  |  |   |   | | |

Paul   |  |  |  |   |  |  |  |   |   | | |

Jörgen |  |  |  |   |  |  |  |   |   | | |

Invaller |  |  |  |   |  |    |  |   |   | | |

---------------------------------------------------------------------------

SENIOREN 6e klasse Poule A SMASH 3
50101 din 06 feb 20:00 MITAC 4 - ONI 12 -

50102 vry 06 feb 20:00 SMASH 3 - GTTC 8 -

50103 din 06 feb 20:00 HERPEN 9 - MITAC 3 -
50104 din 13 feb 20:00 MITAC 3 - MITAC 4 -

50105 don 12 feb 20:00 ONI 12 - SMASH 3 -

50106 don 12 feb 20:00 GTTC 8 - HERPEN 9 -
50107 din 27 feb 20:00 MITAC 4 - SMASH 3 -

50108 din 27 feb 20:00 HERPEN 9 - ONI 12 -

50109 don 26 feb 20:00 GTTC 8 - MITAC 3 -
50110 din 06 maa 20:00 HERPEN 9 - MITAC 4 -

50111 don 05 maa 20:00 ONI 12 - GTTC 8 -

50112 vry 06 maa 20:00 SMASH 3 - MITAC 3 -
50113 din 13 maa 20:00 MITAC 4 - GTTC 8 -

50114 din 13 maa 20:00 MITAC 3 - ONI 12 -

50115 vry 13 maa 20:00 SMASH 3 - HERPEN 9 -
50116 don 19 maa 20:00 ONI 12 - MITAC 4 -

50117 don 19 maa 20:00 GTTC 8 - SMASH 3 -

50118 din 20 maa 20:00 MITAC 3 - HERPEN 9 -
50119 din 27 maa 20:00 MITAC 4 - MITAC 3 -

50120 vry 27 apr 20:00 SMASH 3 - ONI 12 -

50121 din 27 maa 20:00 HERPEN 9 - GTTC 8 -
50122 vry 10 apr 20:00 SMASH 3 - MITAC 4 -

50123 don 09 apr 20:00 ONI 12 - HERPEN 9 -

50124 din 10 apr 20:00 MITAC 3 - GTTC 8 -
50125 din 17 apr 20:00 MITAC 4  - HERPEN 9 -

50126 don 16 apr 20:00 GTTC 8 - ONI 12 -

50127 din 17 apr 20:00 MITAC 3 - SMASH 3 -
50128 don 23 apr 20:00 GTTC 8 - MITAC 4 -

50129 don 23 apr 20:00 ONI 12 - MITAC 3 -

50130 din 24 apr 20:00 HERPEN 9 - SMASH 3 -
---------------------------------------------------------------------------

Team            | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 |Tot |

---------------------------------------------------------------------------



MITAC 3   |  |  |  |   |  |  |  |   |   | | |

MITAC 4 |  |  |  |   |  |  |  |   |   | | |

SMASH 3     |  |  |  |   |  |  |  |   |   | | |

HERPEN 9 |  |  |  |   |  |  |  |   |   | | |

ONI 12 |  |  |  |   |  |  |  |   |   | | |

GTTC 8 |  |  |  |   |  |  |  |   |   | | |

---------------------------------------------------------------------------

---------------------------------------------------------------------------



Naam           | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 |Tot |

---------------------------------------------------------------------------



Twan   |  |  |  |   |  |  |  |   |   | | |

Bert     |  |  |  |   |  |  |  |   |   | | |

Albert   |  |  |  |   |  |  |  |   |   | | |

Samuel |  |  |  |   |  |  |  |   |   | | |

Invaller |  |  |  |   |  |    |  |   |   | | |



---------------------------------------------------------------------------


Elŝuti 72.56 Kb.

  • Tafeltennisbond Afdeling Gelre
  • Eigen zaal: Team Wedstrijd adres Tel zaal
  • SENIOREN 3e klasse Poule F SMASH 1 28101 vry 05 feb 20:00 HERPEN 4 - REVANCHE 1 - 28102 vry 05 feb 20:00 SMASH 1
  • SMASH 1
  • SMASH 1 - 28128 vry 22 apr 20:00 GTTC 3 - HERPEN 4 - 28129 maa 18 apr 20:00 REVANCHE 1 - CEVELUM 5 - 28130 vry 22 apr 20:00 TAFLAN 2 - SMASH 1
  • SMASH 1 | | | | | | | | | | | |
  • Naam | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | % |
  • SENIOREN 5e klasse Poule F SMASH 2 46101 don 04 feb 20:00 ONI 7 - REVANCHE 3 - 46102 vry 05 feb 20:00 SMASH 2
  • SMASH 2
  • SMASH 2 - 46128 don 21 apr 20:00 DNW 3 - ONI 7 - 46129 maa 18 apr 20:00 REVANCHE 3 - HATAC 1 - 46130 din 19 apr 20:00 HERPEN 7 - SMASH 2
  • SMASH 2 | | | | | | | | | | | |
  • SENIOREN 6e klasse Poule A SMASH 3 50101 din 06 feb 20:00 MITAC 4 - ONI 12 - 50102 vry 06 feb 20:00 SMASH 3
  • SMASH 3
  • SMASH 3 - 50128 don 23 apr 20:00 GTTC 8 - MITAC 4 - 50129 don 23 apr 20:00 ONI 12 - MITAC 3 - 50130 din 24 apr 20:00 HERPEN 9 - SMASH 3
  • SMASH 3 | | | | | | | | | | | |
  • Naam | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 |Tot |

  • Elŝuti 72.56 Kb.