Unua paĝo
Nia teamo
Kontaktoj
Pri ni

    ĉefpaĝo


Bosna I hercegovina

Elŝuti 39.4 Kb.

Bosna I hercegovina




Dato15.10.2017
Grandeco39.4 Kb.

Elŝuti 39.4 Kb.


SPORTSKI SAVEZ GRADA MOSTARA

SPORTSKI SUSRETI GRADOVA, PLIVAČKI MITING „MOSTAR 2015“

25.07.2015., MOSTAR

BOSNA I HERCEGOVINA





Pirat

REZULTATI MITINGA

Disciplina 1 Muški, 50m Leđno/Backstroke 25.7.2015.

­­­­­­­­­­­­

KATEGORIJA A 1997./1998.


  1. IVAN ZOVKO ZRMO 1998


KATEGORIJA B 1999./2000.


  1. DINO KLJAKO VEMO 2000

  2. IVO PANDŽA ZRMO 2000

  3. OLIVER POPOVIĆ KRG 1999

­­­­

KATEGORIJA C 2001./02.

  1. AHMET STUPAC ORMO 2002

  2. ADI HEBIB VEMO 2002

  3. BAKIR HABUL VEMO 2002

­­­­­­­­­­­­

KATEGORIJA D 2003./04.

  1. EMAN NUMIĆ ORMO 2003

  2. DINO JELIN ORMO 2003

  3. ĐANI MORIĆ ORMO 2004

­­­­­­­­­­­­

KATEGORIJA E 2005. I ML.

Grupa 1 od 1

  1. DANIS HARMANDIĆ ORMO 2005

  2. TIMAM RAMIĆ VEMO 2006

  3. KRISTIAN ALPEZA ZRMO 2006

Disciplina 2 Ženski, 50m Leđno/Backstroke 25.7.2015.

­­­­­­­­­­­­

KATEGORIJA B 1999./2000.


  1. ANIDA MAHINIĆ ORMO 2000

  2. LJUBICA ALEKSANDROVIĆ KRG 2000

  3. ALMA PECO VEMO 2000

­­­­­­­­­­­­

KATEGORIJA C 2001./2002.

  1. ALANIS SELIMOTIĆ ORMO 2002

  2. PETRA CVITKOVIĆ ORMO 2001

  3. IVA KOMADINA ZRMO 2001

KATEGORIJA D 2003./04.

  1. SARRAH NUSPAHIĆ VEMO 2004

  2. OLIVERA ŠUNJIĆ ZRMO 2004


KATEGORIJA E 2005. I ML.

  1. LANA PUDAR ORMO 2006

  2. SARA TURANJANIN KRG 2005

  3. ELENA ZOVKO VEMO 2006

Disciplina 3 Muški, 50m Delfin/Fly 25.7.2015.

­­­­­­­­­­­­

KATEGORIJA A 1997./98.


  1. DAVID TUCAKOVIĆ KRG 1998

KATEGORIJA B 1999./2000.

  1. IVO MARIĆ ORMO 1999

  2. JAKOV BOŠKOVIĆ ZRMO 2000

  3. DINO KLJAKO VEMO 2000

KATEGORIJA C 2001./02

  1. MIHAJLO MILOJEVIĆ KRG 2001

  2. DIMITRIJE PETRUŠIĆ KRG 2002

  3. BOŠKO BOŠKOVIĆ ZRMO 2001

­­­­­­­­­­­­

KATEGORIJA D 2003./04.

  1. FARIK REPEŠA ORMO 2004

  2. DINO JELIN ORMO 2003

  3. TIN ŠAUPERL ORMO 2004


KATEGORIJA D 2005. I ML.

  1. DANIS ALIKALFIĆ VEMO 2006

  2. MIHAILO VELIĆ KRG 2005

  3. LEO COVIC KRG 2006

Disciplina 4 Ženski, 50m Delfin/Fly 25.7.2015.

­­­­­­­­­­­­



KATEGORIJA B 1999./2000.

  1. NEGRA AHMETSPAHIĆ GKVS 1999

  2. DARIA VANESA CVITKOVIĆ ORMO 1999

KATEGORIJA C 2001./2002.

Grupa 1 od 1

  1. KARLA GRUBIŠIĆ ORMO 2001

  2. ĐURĐA TOŠIĆ KRG 2001

  3. KRISTINA ČOVIĆ ZRMO 2001

­­­KATEGORIJA D 2003./04.



  1. TIJANA VASILJEVIĆ KRG 2004

  2. NINA ČERKIĆ VEMO 2004

KATEGORIJA E 2005. I ML.

  1. LANA PUDAR ORMO 2006

  2. EMA PANDŽA ZRMO 2005

  3. MIA JOVANOVIĆ KRG 2006

Disciplina 5 Muški, 50m Prsno/Breaststroke 25.7.2015.

­­­­­­

KATEGORIJA B 1999./2000.


  1. MATEO VIDAKOVIĆ ORMO 2000

  2. DENIAL KRESO VEMO 1999

  3. DIMITRIJE JEREMIĆ KRG 1999

­­­­­­­­­­­­

KATEGORIJA C 2001./02.

  1. PETAR LASTA ZRMO 2001

  2. HARIS NUSPAHIĆ VEMO 2001

  3. BAKIR HADŽIMAHOVIĆ ORMO 2002

KATEGORIJA D 2003. i ml.

  1. KERIM SADIKOVIĆ ORMO 2003

  2. FARIK REPEŠA ORMO 2004

  3. ESMER OSMIĆ VEMO 2003

KATEGORIJA E 2005. I ML.

  1. MIRALEM MARIĆ VEMO 2006

  2. DANIS ALIKALFIĆ VEMO 2006

  3. ANTE PUCE ZRMO 2006

Disciplina 6 Ženski, 50m Prsno/Breaststroke 25.7.2015.

­­­­­­­­­­­­



KATEGORIJA A 1997./98.

  1. ĐANA POBRIĆ VEMO 1997

  2. JELENA KANDIĆ VEMO 1998

KATEGORIJA B 1999./2000.

  1. KRISTINA ŠLJIVIĆ KRG 2000

  2. MAJLA ARAP ORMO 1999

­­­­­­­­­­­­

KATEGORIJA C 2001./02.

  1. ALANIS SELIMOTIĆ ORMO 2002

  2. ASJA ZILIĆ VEMO 2001

  3. SIMOVIĆ NATALIJA KRG 2001

­­­­­­­­­­­­

KATEGORIJA D 2003./04.

  1. LANA KANIŽA ORMO 2003

  2. SARRAH NUSPAHIĆ VEMO 2004

  3. TIJANA VASILJEVIĆ KRG 2004

KATEGORIJA E 2005. I ML.


  1. MIHAILOVIĆ DUNJA KRG 2005

  2. MIHAILOVIĆ NAĐA KRG 2005

  3. EMA PANDŽA ZRMO 2005

Disciplina 7 Muški, 50m Slobodno/Free 25.7.2015.

­­­­­­­­­­­­

KATEGORIJA A 1997./98.


  1. DAVID TUCAKOVIĆ KRG 1998

  2. IVAN ZOVKO ZRMO 1998

KATEGORIJA B 1999./2000.

  1. IVO MARIĆ ORMO 1999

  2. JAKOV BOŠKOVIĆ ZRMO 2000

  3. IVO PANDŽA ZRMO 2000

KATEGORIJA C 2001./02.

  1. MIHAJLO MILOJEVIĆ KRG 2001

  2. BOŠKO BOŠKOVIĆ ZRMO 2001

  3. DIMITRIJE PETRUŠIĆ KRG 2002

­­­­­­­­

KATEGORIJA D 2003./04.

  1. KERIM SADIKOVIĆ ORMO 2003

  2. DANIJEL PUCE ZRMO 2003

  3. TIN ŠAUPERL ORMO 2004

KATEGORIJA E 2005. I ML.

  1. DANIS HARMANDIĆ ORMO 2005

  2. LEO COVIC KRG 2006

  3. ANTE PUCE ZRMO 2006

Disciplina 8 Ženski, 50m Slobodno/Free 25.7.2015.

­­­­­­­­­­­­

KATEGORIJA A 1997./98.


  1. JELENA KANDIĆ VEMO

  2. ĐANA POBRIĆ VEMO

KATEGORIJA B 1999./2000.

  1. NEGRA AHMETSPAHIĆ SARAJEVO 1999

  2. ANIDA MAHINIĆ ORMO 2000

  3. KRISTINA ŠLJIVIĆ KRG 2000

­­­­KATEGORIJA C 2001./02.



  1. ĐURĐA TOŠIĆ KRG 2001

  2. PETRA CVITKOVIĆ ORMO 2001

  3. IVA KOMADINA ZRMO 2001


KATEGORIJA D 2003./04.

  1. LANA KANIŽA ORMO 2003

  2. NINA ČERKIĆ VEMO 2004

  3. OLIVERA ŠUNJIĆ ZRMO 2004

KATEGORIJA E 2005. I ML.

  1. ELENA ZOVKO VEMO 2006

  2. MIHAILOVIĆ DUNJA KRG 2005

  3. NIKA VRLJIĆ ORMO 2005

Disciplina 9 Miješano, 4 x 50m Slobodno/Free 25.7.2015.

­­­­­­­­­­­­



KATEGORIJA D + E (M+Ž)

  1. Klub vodenih sportova „ORKA“ Mostar

  2. Plivački klub „VELEŽ“ Mostar

  3. Akademski plivački klub „ZRINJSKI“ Mostar

Disciplina 10 Miješano, 6 x 50m Slobodno/Free 25.7.2015.

KATEGORIJA A+B+C (M + Ž)

  1. Klub vodenih sportova „ORKA“ Mostar

  2. Akademski plivački klub „ZRINJSKI“ Mostar

  3. Plivački klub „VELEŽ“ Mostar


OSVAJAČI MEDALJA:

  1. Klub vodenih sportova „Orka“: ZLATO; 21, SREBRO; 8, BRONZA; 4

  2. Plivačka selekcija „Kragujevac“: ZLATO; 8, SREBRO; 8, BRONZA; 8

  3. Plivački klub „Velež“: ZLATO; 7, SREBRO; 12, BRONZA; 6

  4. Akademski plivački klub „Zrinjski“: ZLATO; 2, SREBRO; 8, BRONZA; 11

  5. Gradski klub vodenih sportova „Sarajevo“: ZLATO; 2



Elŝuti 39.4 Kb.

  • REZULTATI MITINGA Disciplina 1 Muški, 50m Leđno/Backstroke 25.7.2015. ­­­­­­­­­­­­ KATEGORIJA A 1997./1998.
  • KATEGORIJA E 2005. I ML.
  • KATEGORIJA B 1999./2000.
  • KATEGORIJA D 2003./04. SARRAH NUSPAHIĆ VEMO 2004 OLIVERA ŠUNJIĆ ZRMO 2004 KATEGORIJA E 2005. I ML.
  • KATEGORIJA A 1997./98. DAVID TUCAKOVIĆ KRG 1998 KATEGORIJA B 1999./2000.
  • KATEGORIJA D 2005. I ML.
  • KATEGORIJA D 2003./04. TIJANA VASILJEVIĆ KRG 2004 NINA ČERKIĆ VEMO 2004 KATEGORIJA E 2005. I ML.
  • KATEGORIJA D 2003. i ml.
  • KATEGORIJA A 1997./98. ĐANA POBRIĆ VEMO 1997 JELENA KANDIĆ VEMO 1998 KATEGORIJA B 1999./2000.
  • KATEGORIJA A+B+C (M + Ž)

  • Elŝuti 39.4 Kb.